• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    za 25-sep. 08:30AFC 34 JO10-4Zeevogels JO10-1regulier
    za 25-sep. 09:00Zeevogels JO9-1AFC 34 JO9-2regulier
    za 25-sep. 09:00Zeevogels JO8-1Limmen JO8-2regulier
    za 25-sep. 09:45ZCFC JO19-1Zeevogels JO19-1regulier
    za 25-sep. 10:30Zeevogels JO10-2JMSVW 27 JO10-3regulier
    zo 26-sep. 09:45VVS 46 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 26-sep. 11:00Zeevogels 4VIOS-W 7regulier
    zo 26-sep. 11:00Zeevogels 5Kolping Boys 9regulier
    zo 26-sep. 11:30WSV 1930 2Zeevogels 2regulier
    zo 26-sep. 13:00Flamingo s 64 (de) 2Zeevogels 3regulier
    zo 26-sep. 14:00Alcmaria Victrix 1Zeevogels 1regulier
    za 02-okt. 08:45Jong Holland JO10-6Zeevogels JO10-1regulier
    za 02-okt. 09:00Zeevogels JO8-1Foresters (de) JO8-2regulier
    za 02-okt. 09:00Zeevogels JO10-2JMJong Holland JO10-5regulier
    za 02-okt. 09:00Kolping Boys JO9-3Zeevogels JO9-1regulier
    za 02-okt. 09:00Zeevogels JO7-1HSV JO7-2eigen competitie
    za 02-okt. 10:30Zeevogels JO19-1Vitesse 22 JO19-1regulier
    zo 03-okt. 10:00Duinrand S VR1Zeevogels VR1regulier
    zo 03-okt. 11:00Zeevogels 2Zaandijk 2regulier
    zo 03-okt. 11:00Zeevogels 3Koedijk 3regulier
    zo 03-okt. 11:00Zeevogels 35+1V.V. Bergen 35+2regulier
    zo 03-okt. 11:30KSV 5Zeevogels 4regulier
    zo 03-okt. 14:00Zeevogels 1Purmerland 1regulier
    di 05-okt. 20:00 Jong Alcmaria VictrixJong ZeevogelsJong Senioren
    za 09-okt. 08:30Vitesse 22 JO8-4Zeevogels JO8-1regulier
    za 09-okt. 09:00Zeevogels JO9-1Foresters (de) JO9-1regulier
    za 09-okt. 09:00Schagen United MO10-2Zeevogels JO10-2JMregulier
    za 09-okt. 13:00SVA JO19-2Zeevogels JO19-1regulier
    zo 10-okt. 10:00Vitesse 22 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 10-okt. 10:00HSV 4Zeevogels 3regulier
    zo 10-okt. 11:00Zeevogels 4Alcmaria Victrix 7regulier
    zo 10-okt. 11:00Zeevogels VR1Koedijk VR1regulier
    zo 10-okt. 11:00Zeevogels 5Alcmaria Victrix 8regulier
    zo 10-okt. 11:30Ilpendam 2Zeevogels 2regulier
    zo 10-okt. 14:00Victoria O 1Zeevogels 1regulier
    do 14-okt. 20:00Zouaven (de)Zeevogels 1beker
    za 16-okt. 13:00Zeevogels JO19-1Jong Holland JO19-1regulier
    zo 17-okt. 10:30FC Uitgeest 9Zeevogels 5regulier
    zo 17-okt. 11:00Zeevogels 2HSV 3regulier
    zo 17-okt. 11:00Zeevogels 35+1ST Con Zelo/VZV 35+1regulier
    zo 17-okt. 12:30WMC VR1Zeevogels VR1regulier
    zo 17-okt. 13:00FC Uitgeest 8Zeevogels 4regulier
    zo 17-okt. 14:00Zeevogels 1Meteoor De sv. 1regulier
    za 30-okt. 09:00Zeevogels JO7-1Egmondia JO7-1interne competitie
    zo 31-okt. 09:45JVC 3Zeevogels 3regulier
    zo 31-okt. 10:30Kolping Boys 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 31-okt. 11:00Zeevogels 4Alkmaarsche Boys 9regulier
    zo 31-okt. 11:00Zeevogels 5HSV 9regulier
    zo 31-okt. 11:00Zeevogels VR1ST Kleine Sluis/ZAP VR1regulier
    zo 31-okt. 11:00SVA 2Zeevogels 2regulier
    zo 31-okt. 14:00Alkmaarsche Boys 1Zeevogels 1regulier
    di 02-nov. 20:00Jong Zeevogels Jong KSVJong Senioren
    zo 07-nov. 10:00Kolping Boys 8Zeevogels 4regulier
    zo 07-nov. 10:30LSVV 10Zeevogels 5regulier
    zo 07-nov. 11:00Zeevogels 2Assendelft 2regulier
    zo 07-nov. 11:00Zeevogels 35+1V.V. Bergen 35+1regulier
    zo 07-nov. 11:00Zeevogels 3LSVV 3regulier
    zo 07-nov. 11:00Callantsoog VR2Zeevogels VR1regulier
    zo 07-nov. 14:00Zeevogels 1Dynamo 1regulier
    zo 21-nov. 10:00HSV VR2Zeevogels VR1regulier
    zo 21-nov. 10:00Egmondia 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 21-nov. 11:00Zeevogels 4Vrone 4regulier
    zo 21-nov. 11:00Zeevogels 5GSV 4regulier
    zo 21-nov. 11:00Kennemers (de) 2Zeevogels 2regulier
    zo 21-nov. 11:00Alcmaria Victrix 4Zeevogels 3regulier
    zo 21-nov. 14:00SSV 1Zeevogels 1regulier