• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    di 21-jan. 20:00Jong ZeevogelsJong Victoria OJong Senioren Competitie
    za 25-jan. 09:00Zeevogels JO12-2Westzaan JO12-1regulier
    za 25-jan. 09:00Zeevogels JO10-1LSVV JO10-1regulier
    za 25-jan. 09:00HSV JO9-2Zeevogels JO9-1regulier
    za 25-jan. 09:30Egmondia JO10-3MZeevogels JO10-2regulier
    za 25-jan. 10:15Always Forward JO11-1Zeevogels JO11-1regulier
    za 25-jan. 10:30Zeevogels MO17-1Buitenveldert sc. MO17-3regulier
    za 25-jan. 11:00SVA MO17-2Zeevogels MO17-2regulier
    za 25-jan. 11:00BOL JO12-1Zeevogels JO12-1regulier
    za 25-jan. 13:00Zeevogels JO16-1Texel 94 JO16-1regulier
    za 25-jan. 13:00Westzaan JO16-1Zeevogels JO16-2regulier
    zo 26-jan. 10:00Kolping Boys 3Zeevogels 2regulier
    zo 26-jan. 10:00Kolping Boys 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 26-jan. 11:00Zeevogels 5Vrone 4regulier
    zo 26-jan. 11:00Zeevogels 4GSV 4regulier
    zo 26-jan. 11:00Zeevogels 3Vitesse 22 6regulier
    zo 26-jan. 14:00Zeevogels 1SSV 1regulier
    zo 26-jan. 14:00Oosthuizen VR2Zeevogels VR1regulier
    zo 26-jan. 14:00Limmen VR2Zeevogels VR2regulier
    za 01-feb. 09:00Zeevogels JO9-1Foresters (de) JO9-1regulier
    za 01-feb. 09:00Zeevogels JO12-2Jong Hercules JO12-1regulier
    za 01-feb. 09:00Zeevogels JO10-2Koedijk JO10-5regulier
    za 01-feb. 10:30Zeevogels MO17-1Zeeburgia avv MO17-1regulier
    za 01-feb. 11:30LSVV JO11-1Zeevogels JO11-1regulier
    za 01-feb. 11:45Jong Holland JO12-3Zeevogels JO12-1regulier
    za 01-feb. 12:00Schagen United JO10-1Zeevogels JO10-1regulier
    za 01-feb. 12:05IJmuiden vv. MO17-1Zeevogels MO17-2regulier
    za 01-feb. 12:30Reiger Boys JO16-2Zeevogels JO16-2regulier
    za 01-feb. 13:00Zeevogels JO16-1Sporting Andijk JO16-1regulier
    zo 02-feb. 10:30Sporting S 35+1Zeevogels 35+1regulier
    zo 02-feb. 10:45V.V. Bergen VR2Zeevogels VR2regulier
    zo 02-feb. 11:00Zeevogels 4Kolping Boys 7regulier
    zo 02-feb. 11:00Zeevogels 5Alcmaria Victrix 6regulier
    zo 02-feb. 11:00Zeevogels 3Koedijk 3regulier
    zo 02-feb. 11:45Koedijk 2Zeevogels 2regulier
    zo 02-feb. 13:00Zeevogels VR1Alcmaria Victrix VR1regulier
    zo 02-feb. 14:00Zeevogels 1Dynamo 1regulier
    za 08-feb. 09:00Zeevogels JO10-1Kolping Boys JO10-2regulier
    za 08-feb. 10:00FC Uitgeest JO10-4Zeevogels JO10-2regulier
    za 08-feb. 11:00Zeevogels MO17-2Kadoelen sv. MO17-4regulier
    za 08-feb. 11:00Zeevogels JO16-2Egmondia JO16-1regulier
    za 08-feb. 11:00Vitesse 22 JO9-1Zeevogels JO9-1regulier
    za 08-feb. 13:15SEW JO16-1Zeevogels JO16-1regulier
    za 08-feb. 13:30SVIJ MO17-1Zeevogels MO17-1regulier
    zo 09-feb. 10:00WMC 4Zeevogels 5regulier
    zo 09-feb. 11:00Zeevogels 2Schagen United 3regulier
    zo 09-feb. 11:00Zeevogels 35+1HSV 35+1regulier
    zo 09-feb. 11:00Zeevogels VR2Dynamo VR1regulier
    zo 09-feb. 11:00WSV 1930 4Zeevogels 3regulier
    zo 09-feb. 12:30LSVV VR1Zeevogels VR1regulier
    zo 09-feb. 14:00De Wherevogels 1Zeevogels 1regulier
    di 11-feb. 19:30Jong Sp. KrommenieJong ZeevogelsJong Senioren Competitie