• Zeevogels 4 zondag speeldag

  • Zeevogels 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Pieter van denTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 11:00Zeevogels 4 - LSVV 9Sportpark Hogedijk
    6 feb. 11:00Zeevogels 4 - FC Uitgeest 8Sportpark Hogedijk
    13 feb. 11:00Alcmaria Victrix 7 - Zeevogels 4Sportpark Egmonderhout
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zeevogels 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeevogels 41071237251222
    2HSV 8850332191315
    3KSV 5850328181015
    4FC Uitgeest 885033026415
    5Kolping Boys 885032723415
    6LSVV 995042417715
    7Koedijk 1094233226614
    8Alcmaria Victrix 794052020012
    9Vrone 482332223-19
    10VIOS-W 792161734-177
    11GSV 392071834-166
    12Alkmaarsche Boys 97115931-224

    Poulestanden Zeevogels 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Limmen 7321010647
    2ADO '20 6320114866
    3Zeevogels 4311112664
    4Vitesse 22 123003521-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Pieter van denTeamspeler
    Jaspars, JoepTeamspeler
    Kaptein, JelleTeamspeler
    Kouw, NaikTeamspeler
    Peetoom, MikeTeamspeler
    Schuijt, BertTeamspeler
    Visser, TiesTeamspeler
    Waard, Levi deTeamspeler
    Waard, Simon deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zeevogels 4

    VS

    LSVV 9

    30 januari 202211:00 uur
    Sportpark Hogedijk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zeevogels 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd