• Zeevogels 5 zondag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, JariTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:00Zeevogels 5 - Kolping Boys 9Sportpark Hogedijk
    10 okt. 11:00Zeevogels 5 - Alcmaria Victrix 8Sportpark Hogedijk
    17 okt. 10:30FC Uitgeest 9 - Zeevogels 5Sportpark De Koog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Zeevogels 5 - HSV 82 - 5
    12 sep.Zeevogels 5 - Vitesse 22 102 - 8
    11 sep.Zeevogels JO7-1 - Foresters JO7-10 - 0
  • Poulestanden Zeevogels 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix 800000000
    2GSV 400000000
    3HSV 900000000
    4Koedijk 1100000000
    5Kolping Boys 900000000
    6KSV 700000000
    7LSVV 1000000000
    8ST SSV/Sporting S 300000000
    9FC Uitgeest 900000000
    10Victoria O 700000000
    11VIOS-W 800000000
    12Zeevogels 500000000

    Poulestanden Zeevogels 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSV 8330015699
    2ADO '20 531115504
    3Vitesse 22 103102111103
    4Zeevogels 53012615-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belleman, NuanTeamspeler
    Blaauboer, StanTeamspeler
    Eijlander, StanTeamspeler
    Groot, JariTeamspeler
    Hendriks, MarkTeamspeler
    Jaspars, JoepTeamspeler
    Karels, StijnTeamspeler
    Kruijff, TygoTeamspeler
    Pastijn, GerbenTeamspeler
    Roele, JoeryTeamspeler
    Saïd, KilwaTeamspeler
    Venema, MitchellTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zeevogels 5

    VS

    Kolping Boys 9

    26 september 202111:00 uur
    Sportpark Hogedijk C - heel veld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zeevogels 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd